Przejdź do treści

Premiera filmu SZAŁ – Władysław Podkowiński – relacja

Projekt SZAŁ- film dokumentalno-edukacyjny dedykowany twórczości Władysława Podkowińskiego dofinansowany jest ze środków Powiatu Wołomińskiego i powstał przy wsparciu Wolontariuszy współpracujących z Fundacją Ogarnij Emocje.

Po ośmiu miesiącach wytężonej pracy scenarzysty, reżysera, operatora filmowego, aktorów, scenografa, kostiumografa, charakteryzatora, kompozytora, montażysty, kierownika produkcji i  producenta – nadszedł dzień w którym mogliśmy Państwu pokazać owoc pracy całego zespołu jakim jest film SZAŁ Władysław Podkowiński.

W dniu 23.11.2022r. w Pałacu w Chrzęsnem ul. Pałacowa 1 odbyła się premiera filmu SZAŁ – Władysław Podkowiński. w reżyserii Michała Kamińskiego na którą przybyli zaproszeni GOŚCIE, którzy wspólnie z nami celebrowali to wydarzenie.  Dziękujemy Dyrekcji Zespołu Szkół im. Władysława Podkowińskiego w Mokrej Wsi za objęcie patronatem wydarzenia jakim była premiera filmu Szał Władysław Podkowiński. Było nam bardzo miło gościć na premierze oficjalne delegacje m.in. z

  • Lokalnej Grupy Działania Zalewu Zegrzyńskiego
  • Lokalnej Grupy Działania Równiny Wołomińskiej
  • Fundacji  Lokalny Działacz
  • Zespołu Szkół im. Władysława Podkowińskiego z Mokrej Wsi

Dziękujemy dyrekcji i pracownikom Pałacu w Chrzęsnem za życzliwe przyjęcie i cudowną atmosferę, jaka dzięki Waszej pracy towarzyszyła naszym GOŚCIOM przez cały czas wizyty w klimatycznych wnętrzach Pałacu w Chrzęsnem. Po premierze filmu i rozmowach, jakie towarzyszyły nam w kuluarach jesteśmy przekonani, że dzięki wartościom zawartym w filmie stanie się on ważnym elementem budowania marki kulturowej powiatu wołomińskiego i będzie chętnie prezentowany i oglądany podczas oficjalnych spotkań, a także przy okazji wydarzeń społeczno-kulturowych organizowanych w Pałacu w Chrzęsnem. Warto zwrócić uwagę na wartości edukacyjne, jakie zostały zawarte w filmie. Te ciekawe epizody wplecione w narrację filmu otwierają przed nim możliwość dystrybuowania go w szkołach. Mamy nadzieję, że dla młodzieży szkół uczącej się w powiecie wołomińskim, będzie to ważny i inspirujący przekaz i stanie się dla niej istotnym i poszukiwanym uzupełnieniem programu nauczania. Nasze życie – to ciągle zmieniający się wir doznań i przeżyć, ale jedno pozostanie niezmienne – emocje, jakich  dostarcza nam oglądanie filmów. Wszystkich, którym bliska jest ciekawość historyczna, kulturowa i obyczajowa tamtych dni widziana po latach zapraszamy do obejrzenia SZAŁ Władysław Podkowiński – w reżyserii Michała Kamińskiego.

Wszystkich, którym bliska jest historia, kultura i obyczajność zapraszamy do obejrzenia filmu, który można zobaczyć poniżej.

Projekt SZAŁ- film dokumentalno-edukacyjny dedykowany twórczości Władysława Podkowińskiego dofinansowany jest  ze środków Powiatu Wołomińskiego i powstał przy wsparciu Wolontariuszy współpracujących z Fundacją Ogarnij Emocje.

Zdjęcia dodane w relacji pochodzą z profilu Facebook „Pałac w Chrzęsnem”

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *